ELBEN Energy s.r.o.
ELBEN Energy s.r.o.e-mail  
Fotovoltaické elektrárny
 
ELBEN Energy s.r.o.

Sídlo firmy:
Klostermannova 10
370 05 České Budějovice

tel, fax: 385 510 002
mobil: 603 496 150

e-mail: info@elbenenergy.cz
web: http://www.elbenenergy.cz

mapa: zde nás najdete
Loc: 48°59'18.386"N, 14°28'12.87"E


On-line kalkulace
Zelený bonus
ELBEN CB s.r.o.

Solární panely

   

Firma ELBEN Energy s.r.o. nabízí při výstavbě fotovoltaické elektrárny vysoce kvalitní fotovoltaické panely, které jsou ve velkém měřítku používány po celém světě – v Německu, Španělsku, Itálii, Japonsku, USA, České republice, na Slovensku a v řadě jiných zemí.

Solární panel

1. Tvrzené sklo

Tvrzené sklo

Vysoce propustné tvrzené sklo má oproti běžnému sklu mnohem lepší vlastnosti, a to z hlediska bezpečnosti, efektivnosti a úrovně ochrany modulu proti větru, mrazu, dešti, sněhu, nárazu či korozi. Povrch tohoto ochranného skla navíc lépe propouští sluneční záření, což zajišťuje vyšší efektivitu a nižší ztráty při výrobě solární energie.

2. a 4. Vysoce kvalitní zapouzdřovací materiál EVA

Vysoce kvalitní zapouzdřovací materiál EVA

Díky laminaci dochází k trvanlivému spojení solárních článků, skla a fólie, čímž je zajištěna pro tyto články vysoce účinná ochrana. Materiál při laminování vytváří vysoce homogenní UV stabilní gel. Po celou dobu životnosti panelu je tak zabezpečen stabilní výkon. Vynikající izolace a ochrana proti vlhkosti, mrazu a horku zajišťují solárním panelům Phono Solar vysokou kvalitu a životnost.

3. Vysoce kvalitní solární články

Vysoce kvalitní solární články

Články Phono Solar mají vysokou a zároveň stabilní konverzní účinnost. Zaručena je tak i vysoká účinnost celých fotovoltaických modulů. Přechodové odpory mezi články jsou minimální, články mají vysokou pevnost v tahu, stejnorodý odstín a atraktivní vzhled.

5. Špičková ochranná polyvinyl fluoridová (PVF) fólie

Špičková ochranná polyvinyl fluoridová (PVF) fólie

Vysoká přilnavost díky materiálu EVA; velká odolnost proti povětrnostním vlivům, nerozpustnost, odolnost vůči stárnutí a působení vody. Fólie disponuje vynikající nepropustností, díky níž dokáže materiál EVA i solární články ochránit před erozivními substancemi, jakými jsou např. voda, kyslík a žíraviny. Elasticita materiálu EVA a tvrdost ochranné PVF fólie dodává solárním článkům vynikající seismickou odolnost a celkovou ochranu. V současnosti neexistuje lepší systém ochrany struktury solárních článků.

6. Spolehlivá propojovací krabice

Spolehlivá propojovací krabice

Výborná těsnící schopnost poskytuje bezpečné a spolehlivé elektrické spojení. Kontakty jsou pájené. Nedochází tak k nadměrnému zahřívání ani zhoršování kontaktu vlivem stárnutí jako je tomu u systému s pružinovými kontakty. Tmel zajišťuje excelentní tepelnou absorpci, zabraňuje tepelnému poškození diod a navíc brání únikovým proudům.

7. Mechanická spojka vodičů

Mechanická spojka vodičů

Snadno zapojitelná mechanická spojka vodičů zajišťuje bezpečnost a funkčnost spojení. Flexibilní prvky kontaktu zásadním způsobem zlepšují ekonomičnost a jednoduchost obsluhy. Nízký přechodový odpor kontaktu zajišťuje, aby nedocházelo k tepelnému opotřebení a aby se snížila ztráta elektrické energie.

8. Kvalitní duralová konstrukce

Kvalitní duralová konstrukce

Anodizovaná konstrukce poskytuje modulu dobré mechanické vlastnosti, snadnou instalaci a ochranu – zajišťuje uzemnění konstrukce; zabezpečuje dlouhodobou ochranu modulu před korozí, a to i v nejextrémnějších povětrnostních podmínkách.

9. Silikonový těsnící tmel

Silikonový těsnící tmel

Vysoká účinnost, chemická nereaktivnost s materiálem EVA a ochrannou PVF fólií, zajišťuje chemickou stabilitu. Tmel se aplikuje do drážky v konstrukci a uzavírá a zatěsňuje hranu laminace tak, aby nedocházelo k pronikání erozivních plynů a tekutin dovnitř modulu. Zároveň svou pružností tlumí případné vnější mechanické nárazy při instalaci a nešetrném zacházení.NA ÚVOD  |  SOLÁRNÍ PANELY  |  ZELENÝ BONUS  |  REALIZOVANÉ PROJEKTY  |  ON-LINE VÝPOČET  |  KONTAKT